2020 Najnovšie Telo Sculpt EMSlim TeslaSculpt Vysokej Intenzity Zamerané Electromagneticweight Strata Abs Školenia Slim Stroj

2020 Najnovšie Telo Sculpt EMSlim TeslaSculpt Vysokej Intenzity Zamerané Electromagneticweight Strata Abs Školenia Slim Stroj

SKU: v303

Nový produkt

€1 859.70
Štítky: hi emt, brucho elektrické, cavit, intenzívne vibrátor sex, 6 v 1 lipo laser kavitácie stroj, tesla, telo sculpt stroj, pánty sex vibrátor, klitorálny vibrátor intenzívne, výťah stroj rf.

Pracovný princíp

HIFEMT tvarovanie Tela Stroj je prijatie najmodernejšie technológie---Vysokej Intenzity Zamerané Elektromagnetické Techlonogy(HIFEMT).To je profesionálny prístroj pre kozmetické salóny a telocvične, ktorí chcú ponúknuť svojim klientom najaktuálnejšie a účinné neinvazívne body contouring liečby.HIFEMT tvarovanie Tela Stroj buduje svalovú hmotu a spaľuje tuk v rovnakom čase.Elektromagnetické pulzy stimulujú supramaximal svalov kontrakcie so silou svalov.

Päť Výhod

1. Prenosné------Malé rozmery,uloženie nákladnej pre zákazníkov! 2.Rozšírené Vzduchu, Chladenie Systerm------pohodlnejšie a bezpečnejšie! 3.Rýchlejšie Frekvencia------1-150Hz Nastaviteľné. 4.Nezávisle ovládané Kľučky------Viac flexibilné použitie! 5.Nákladovo Efektívne Cenu------Vzhľadom na to sa dostal do sériovej výroby, výrobné dodávať priamo!Štyri výhody Vzduchu-chladenie Systém 1.Vysoká bezpečnosť------Žiadne riziko úrazu elektrickým prúdom podľa vysoký prúd. 2.Zníženie Poruchy-----Eliminovať oslabenia vnútorného kovov podľa nabitých iónov vo vode. 3.Chladenie lepšie------Vyššia účinnosť chladenia s dlhou životnosťou, chladenie. 4.Pohodlnejšie------Nie je potrebné pridávať vodu.

Nezávisle ovládané kľučky

Prosím, vyberte rukoväť prostredníctvom nezávislých spínača v tomto rozhraní ,predvolené je, že dve rukoväte sú K dispozícii, a alebo B rukoväť môže tiež byť uzamknuté, aby sa zabránilo misoperation.Touch rukoväť ikony a ikony sa zmení na šedé pre zámok rukoväť.Po zamykanie, parametre rukoväť nie sú nastaviteľné a nie sú k dispozícii.Uzamknutej rukoväť môže byť použitý iba kliknutím na tlačidlo unlock znova.


  • Zdroj Napájania: elektrické, EÚ, UK, USA, AU
  • Commodity Quality Certification: ce
  • Funkcia: Vibračná Masáž
  • Štandardné Napätie: 220V, 110V
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Materiál: Akryl

Súvisiace produkty

Najpredávanejší